Dakh Daughters na 10-ch Urodzinach Fundacji

🎉 *Muzyczny performance Dakh Daughters na 10-leciu Fundacji Widowisk Masowych!* 🎉
Pięć utalentowanych aktorek, które sięgnęły po muzyczne instrumenty, aby stworzyć niezwykłe przedstawienie na pograniczu teatru i muzyki – to właśnie Dakh Daughters! Znane z jednego z najznamienitszych teatrów w Kijowie – DAKH, członkinie zespołu zaprezentują swoje eksperymentalne dzieło, które łączy sztukę dramatyczną z musicalem. Już 8 września 2024 roku zawitają do Krakowa, by uczcić 10-lecie Fundacji Widowisk Masowych w ICE Centrum Kongresowym.
🎫 *Bilety w cenie od 89,00 zł trafią do sprzedaży w poniedziałek 1 lipca o godz. 10:00!* Nie przegap tej okazji!
👇👇👇
https://kicket.com/embedded/repertuar/725…
Dakh Daughters to projekt o wielu twarzach. Ich twórczość obejmuje wszystko – od drapieżnych, gitarowych brzmień po delikatne, zabawowe dźwięki rodem z Hollywood lat 50-tych. Przedstawienie przypomina francuski salon, gdzie Mireille Mathieu spotyka Marylina Mansona. Ideologicznie zbliżone do brytyjskiego zespołu The Tiger Lillies, Dakh Daughters tworzą przerysowane postacie, które porywają publiczność w intelektualne show. Teksty ich piosenek opierają się na klasycznej poezji ukraińskiej, twórczości noblistów oraz fragmentach znanych utworów.
Obecna trasa “Ukraine Fire” to coś więcej niż muzyka – to świadectwo zbrodni rosyjskiej armii, humanitarnej tragedii i heroizmu ukraińskiego narodu. Ich performance jest hymnem na cześć obrońców Ukrainy oraz ludności cywilnej, którzy odważnie przeciwstawiają się agresji.
🎤 *Dakh Daughters to nie tylko muzyka – to manifest artystyczny!* Ich sztuka jest bronią w walce o wolność i godność, a występ w Krakowie to wyraz wsparcia i solidarności z Ukrainą.
Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia! Przyjdź i poczuj niezwykłą atmosferę, jaką tworzą Dakh Daughters. Bądź częścią tego wyjątkowego jubileuszu i dołącz do nas w ICE Centrum Kongresowym 8 września 2024 roku!
kontakt
Adres
Newsletter

Zapisz się do newslettera

Dziękujemy za wsparcie naszych działań