Wieczór muzyki akustycznej z zespołem SKAI

Drodzy Państwo, zapraszamy na charytatywny akustyczny wieczór z Olehom Sobchukom, liderem zespołu SKAI w NIĆ. Kawiarnio-księgarni (ul. Sławkowska 28)

Na wejściu – wolne datki (co łaska, ale nie mniej niż 50 zł 🙂 ). Oraz możliwość uczestnictwa w loterii z unikatowymi prezentami od muzyków SKAI przy warunku uprzedniej rejestracji.

Zbiórka z koncertu zostanie przekazana na fundusz charytatywny „Pomagamy. Zwyciężamy” i wykorzystane na leczenie i rehabilitację ukraińskich żołnierzy, którzy odnieśli poważne obrażenia w boju.

Zespół SKAI został założony w 2001 roku przez Olega Sobczuka w Tarnopolu. Po wybuchu wojny rosyjsko-ukraińskiej zespół wielokrotnie występował w strefie ATO (OOS), kilkakrotnie na linii frontu. W szczególności koncerty odbywały się w Myronowskim i Popasnej. Zespół odmówił występów zarówno w rosji, jak i czasowo okupowanym przez rosję Krymie.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „NIĆ, która łączy”.
Organizator: Fundacja Aktywna Integracja
Partnerzy: Fundacja Widowisk Masowych, Kawiarnia-Księgarnia Nić, portal UAinKrakow.pl.
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „NIĆ, która łączy” przy wsparciu Urzędu Miasta Krakowa oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dziękujemy za wsparcie naszych działań